App Store Haftanın Uygulaması: WWDC 2018 - 04 Haziran 2018

         App Store Haftanın Uygulaması: WWDC 2018'de Bize Katıl

         WWDC uygulaması sayesinde Apple Dünya Geliştiriciler Konferansı'nı dünyanın neresinde olursan ol yakından takip edebilirsin. Uygulamayı kullanarak Apple mühendisleri ve tasarımcılarının teknik oturumlarını canlı ya da kayıttan izleyebilirsin.

         İzle ve Öğren

         WWDC 2018'de Swift, Metal, ARKit ile uygulama geliştirme üzerine en son teknolojiler hakkında 100'den  fazla oturum gerçekleşiyor. Bu oturumların her birini Video sekmesi altındaki canlı yayınlarla takip edebilir, kaçırdığın oturumları ise 24 saat içinde izleyebilirsin.

         News sekmesi sayesinde Apple Design Award kazananları gibi güncel haberleri öğrenebilir ve günlük fotoğraf galerilerine göz atarak konferansı yakından takip edebilirsin.

         Geçmiş konferanslardan oturumlar, teknik konular hakkında bilgilendiren veya uygulama geliştiricilerinin deneyimlerini paylaştığı videolarla WWDC uygulaması yıl boyunca güncellenecek.

         Haftanı Planla

         WWDC'ye bizzat katılıyorsan, programını organize etmek için en iyi yöntem bu uygulamayı kullanmak. Schedule sekmesi altında oturumlar ve laboratuvar seansları hakkında detayları bulabilir, katılmak istediğin etkinliğin San Jose McEnergy Convention Center içinde tam olarak nerede gerçekleştiğini görebilirsin.

         WWDC 2018, 4-8 Haziran tarihleri arasında San Jose, Kaliforniya'da gerçekleşiyor.

         Kaynak: App Store Günün Uygulaması

         Derleyen: Alp Oğuz